Dela sidan på sociala medier

Tidtabell skolskjuts

Här hittar du vilken tid som skolbussarna i Grästorp plockar upp barnen på morgonen.

Enströms buss

Skriv tabellbeskrivning här

Flo 8

Åk F-3

Brännebacka

06.50

Logården

06.52

Tre Älgar

06.55

Håberg

07.00

Kållebo

07.05

Flo Klev

07.15

Flo Kyrka

07.20

Salstad

07.23

Ås Kyrka

07.30

Gustavsgården Ås

07.35

Forshall

07.40

Lunnevi

07.45

Skriv tabellbeskrivning här

Flo 9

Åk 4-9

Lunnevi

07.45

Tre Älgar

07.55

Håberg

08.00

Kållebo

08.05

Flo Klev

08.15

Flo Kyrka

08.20

Salstad

08.23

Ås kyrka

08.30

Gustavsgården Ås

08.40

Forshall

08.45

Lunnevi

08.50

Sparlunds buss

Skriv tabellbeskrivning här

Håle 8

F–3

Bjärby

06.50

Härstorp

06.50

Rudberga

06.55

Noleby

06.55

Karaby

07.00

Särestad Kyrka

07.10

Häljestena

07.15

Sjuberga

07.15

Håle skola

07.20

Flakeberg

07.35

Lunnevi

07.40

Skriv tabellbeskrivning här

Håle 9

Åk 4-9

Bjärby

07.50

Härstorp

07.50

Rudberga

07.55

Noleby

08.00

Karaby

08.00

Särestad Kyrka

08.10

Häljestena

08.15

Sjuberga

08.20

Håle skola

08.25

Flakeberg

08.35

Lunnevi

08.45

Skriv tabellbeskrivning här

Hyringa 8

F-3

Kvarnbacken

06.50

Gunnarstorp

06.55

Ekedal

07.00

Fridhem

07.10

Hedåker

07.20

Eklanda

07.30

Ekelund

07.40

Lunnevi

07.50

Skriv tabellbeskrivning här

Hyringa 9

Åk 4-9

Kvarnbacken

07.50

Gunnarstorp

07.55

Ekedal

08.00

Fridhem

08.10

Hedåker

08.20

Eklanda

08.30

Ekelund

08.40

Lunnevi

08.50

Skriv tabellbeskrivning här

Frambo 8

F-3

Björkbacken

07.10

Byggdegården

07.20

Djupedal

07.25

Marieberg

07.35

Lunnevi

07.45

  
Skriv tabellbeskrivning här

Frambo 9

Åk 4-9

Björkbacken

08.10

Byggdegården

08.20

Djupedal

08.25

Marieberg

08.35

Lunnevi

08.45